Forum za učenike osn. škola u Banjaluci

Na ovaj forum neka se prijave svi koji idu / su u skorije vrijeme išli u neku od osnovnih škola u Banjaluci!!!

HomeHome  CalendarCalendar  GalleryGallery  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  Grupe korisnikaGrupe korisnika  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 

help!!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
lil_malla

Female Broj komentara : 32
Registration date : 2008-11-27

KomentarNaslov komentara: help!!   1/10/2009, 9:07 pm

heej pozz svima.....treba mi pomoc oko neceg ....moja prijateljica ima problema sa tim videochat-om na msn-u kaze da kad se dop sa svoim prijateljima i drugima iz drugih zemalja da joj zastaje i slabo ih cuje samo prekida i tako dalje ....i sad sta treba da radi da joj bude sve ok da moze to funkcionisati kako treba ja nezz nist oko toga jer meni je ok pa vas molim ko se razumije u kompjuter a vidim ima vas dosta da mi kazete..unaprijed hvala...pozzz
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
SerbianFighter
Moderator
Moderator

Male Broj komentara : 314
Mjesto : Bogu iza nogu, pa prva desno.
Registration date : 2008-09-06

KomentarNaslov komentara: Re: help!!   1/10/2009, 11:17 pm

Heh, pozz i tebi...
sto se tice MSN-a , za razliku od cistog dopisivanja , slanje slike i zvuka trazi bolju internet konekciju (citaj: skuplju internet konekciju..xD)
e sad ili tvoj drugarica ima slabu konekciju ili ljudi s kojim se dopisuje imaju slabu....
sad vece su sanse da ona ima slab nego njih nekoliko...^^

Nisam bas puno koristio videochat-om tako da mozda grijesim...xD

Darty
Moderator
Moderator

Female Broj komentara : 298
Mjesto : Banja Luka
Registration date : 2008-11-18

KomentarNaslov komentara: Re: help!!   1/11/2009, 4:31 pm

ja i nina imamo tu iskustva....ako nije do konekcije možebiti i do kamere...jbg...ako je stara nemože bas brzo prenositi slike...tako i do mikrofona...sta ja znam...a može biti i do msn...ko zna ima 1001 razlog...xD

Pyranth
Moderator
Moderator

Male Broj komentara : 194
Mjesto : Ono tamo vamo pa skrenes desno
Registration date : 2008-11-26

KomentarNaslov komentara: Re: help!!   1/11/2009, 6:49 pm

PETRICA (citat):
ja i nina imamo tu iskustva....ako nije do konekcije možebiti i do kamere...jbg...ako je stara nemože bas brzo prenositi slike...tako i do mikrofona...sta ja znam...a može biti i do msn...ko zna ima 1001 razlog...xD

Zasto lupas kad nemas pojma oko toga? Nema veze kamera ako zastajkuje, a mikrofon mozda... Suspect

Prvo i najvjerovatnije je da je konekcija slaba... manje od 512 KBPS je slabo za videochat... No

Drugo, moze biti do virusa i prevelikih performansi (CTRL+ALT+DEL, tab performances il tako nesto)... Ako je preko 50-60 to mora da stopa Neutral

Trece, malo RAM memorije pa ne moze racunar da brzo radi... Basketball

Cetvrto, kamera ima malo FPS (frames per second), znaci malo slika u sekundi, ali sanse da je ovo u pitanju su 5%

Ako je nesto peto onda ne znam...

I PETRICE, cuti kad nemas pojma samo spamas! rabbit

Darty
Moderator
Moderator

KomentarNaslov komentara: Re: help!!   1/12/2009, 12:33 am

ma mrš...to nije tačno može biti do kamere...ja imam kameru koja je stara sto godina i glavni je razlog sto stopa...takođe imam mikrofojn koji je popravljan od strane menei jedva radi i zato mi je glas preko njega bože sacvaj pitaj nine ako ne vjerujes...nemoj da ti ja tamo dođem da te slupam sta ja nemam pojma...joj sto mi digne pritisak odmah...mrš lol!

Pyranth
Moderator
Moderator

Male Broj komentara : 194
Mjesto : Ono tamo vamo pa skrenes desno
Registration date : 2008-11-26

KomentarNaslov komentara: Re: help!!   1/12/2009, 1:03 am

PETRICA (citat):
ma mrš...to nije tačno može biti do kamere...ja imam kameru koja je stara sto godina i glavni je razlog sto stopa...takođe imam mikrofojn koji je popravljan od strane menei jedva radi i zato mi je glas preko njega bože sacvaj pitaj nine ako ne vjerujes...nemoj da ti ja tamo dođem da te slupam sta ja nemam pojma...joj sto mi digne pritisak odmah...mrš lol!

Rekao sam da ako kamera ima mali broj frejmove po sekundi onda ne radi ni kad gledas samo sebe a ne videochat!!!

mikrofojn lol!

I sta, sad si ti iskusna jer ga koristis, a pojma nemas sta je problem... scratch scratch

Darty
Moderator
Moderator

KomentarNaslov komentara: Re: help!!   1/12/2009, 2:20 am

pa sto me onda napadas....

a ovo za miskrfon zadne ovo ne kontam...pa jedva sam ga popravila i stalno prekida i to...otkud znas da je tako i kod nje...jel to napisala....daj sta se ovde sada pravis pametan nisi tu sada profesjonalac....ne seri...

Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: help!!   

Na vrh Go down

help!!
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1